Pagina 1 van 1

Z 400 stuurstang krom gereden

Geplaatst: di 27 jun, 2006 23:54
door Turboy6
Heb een aantal maanden geleden ne ferme post gepakt en in een redelijk diepe 'uitgedroogde' beek terecht gekomen met als gevolg dat het rechter wiel naar rechts keek en het linker naar voor.
Heb de stuurstang vervangen en de wielen recht gezet maar nu zie ik aan de sleet van de banden dat de wielen toch niet evenwijdig zouden lopen want de banden slijten veel rapper dan voordien.

Is er ergens een trucje of iets dergelijks om de beide wielen evenwijdig te laten lopen voor 100%?

Geplaatst: wo 28 jun, 2006 06:31
door verrybert
Voor de auto kan je die in de meeste bandencentrales laten uitlijnen. Misschien moet je met de quad daar eens gaan horen?

Geplaatst: wo 28 jun, 2006 22:51
door Turboy6
Niemand die mij kan helpen?
Ze zullen mij graag zien komen in de bandencentrale :verymad:

Geplaatst: do 29 jun, 2006 07:16
door Ralph
Je kan een balkje langs je voorwiel en achterwiel leggen, maar dan moeten deze wel gelijk staan...

Geplaatst: vr 30 jun, 2006 01:00
door Turboy6
dat zou misschien wel kunnen helpen ja, maar nu stel ik me de vraag als er mensen zijn die andere a-armen steken en zo hoe die dat dan doen om alles schoon naar dezelfde kant te doen kijken, voor mij een vraag voor jullie misschien een weet?

Geplaatst: vr 30 jun, 2006 06:26
door Ralph
Ik heb het met een balkje gedaan, daarna kan je ze beide nog wat toespoor geven door het aantal slagen wat je draait te onthouden.

Geplaatst: vr 30 jun, 2006 09:21
door ronnieb
Of een hele grote blokhaak maken

Geplaatst: vr 30 jun, 2006 16:37
door jefke78
Met een meter of een koord . Het verschil tussen de voorkant en de achterkant van de banden meten . Meten in het midden van de band

Geplaatst: zo 02 jul, 2006 19:19
door Turboy6
Denk dat het met een lintmeter het beste zal zijn, anders kan ik me niks beter voorstellen

Geplaatst: zo 02 jul, 2006 21:18
door Harley
Turboy6 schreef:Denk dat het met een lintmeter het beste zal zijn, anders kan ik me niks beter voorstellen
hoi , misschien zo eens proberen en het zal wel lukken :idea:

Afbeelding

Geplaatst: ma 03 jul, 2006 12:28
door Turboy6
Dat zal waarschijnlijk nog het beste zijn om er zeker van te zijn dat ze de voorwielen goed uitgelijnd staan :applaus: