Pagina 1 van 1
Poedercoating van achteras
Geplaatst: di 02 jan, 2007 22:14
door Sg6
Hello,
Iemand ervaring hiermee? Of mensen die dit al gedaan hebben. Mijn chroom is foutu a l'air. Chroom laten verwijderen is gn pb maar ik ben dan eerder geneigd om poedercoat op te plaatsen.
Re: Poedercoating van achteras
Geplaatst: wo 03 jan, 2007 09:19
door Robby
Sg6 schreef:Hello,
Iemand ervaring hiermee? Of mensen die dit al gedaan hebben. Mijn chroom is foutu a l'air. Chroom laten verwijderen is gn pb maar ik ben dan eerder geneigd om poedercoat op te plaatsen.
heb is een merk in men handen gehad die dit deden... maar kan niet meer op de naam komen...
in ieder geval geen slecht idee... powdercoating geeft goed mee,want een as is toch redelijk wat flexibel integenstelling tot wat velen denken.. zal ook een van de redenen zijn waarom chroom afgebladderd is.
Het enige waar je juist goed op moet gaan letten is dat ze de plaats van je lagers niet meecoaten en de plaats waar je kruisjes opmoeten alsook de draad... beste wat je kan doen is op die plaats een bus voorzien die er op kan blijven tijdens het coaten.
greetz
Geplaatst: wo 03 jan, 2007 09:29
door Sg6
tis niet echt afgebladderd hoor er staan enorm veel spikkels op. Denk dat het hier wat vochtig is.
Geplaatst: wo 03 jan, 2007 09:34
door Robby
Sg6 schreef:tis niet echt afgebladderd hoor er staan enorm veel spikkels op. Denk dat het hier wat vochtig is.
had ik indertijd ook met men durableu... 1st Pikjes die je kon wegkuisen met chroompoets,en daarna scheurtjes en afbladderen...
greetz
Geplaatst: wo 03 jan, 2007 17:35
door Sg6
ben net terug van de mannen die chromeren. Hij beweert dat mijn achteras niet genoeg gekuist is wat dus wel kan zijn en met de hoge vochtigheid in de garage gaat het ietwat sneller.
Voor een dikke 70 euro is hij volledig herdaan en is de laag iets dikker dan normaal. Lagers en splines zijn gn pb. Blijkbaar heeft er iemand langsgegaan met een standaard as voor een quad vertelde hij me, om die te laten chromeren. Waarschijnlijk niemand van het forum hier.
Geplaatst: wo 03 jan, 2007 17:43
door ronnieb
Niet aan beginnen.
Chroom breekt er gewoon af.
Heb dit zelf ondervonden.
Achteras is te flexibel voor chroom.
Poedercoaten zou kunnen, maar daar heb ik geen ervaring mee.
suc6
Geplaatst: wo 03 jan, 2007 17:55
door Sg6
ja ok maar heb de as eens bekeken en denk dat het geen zicht gaat zijn als ik die ga poedercoaten doordat ik alle splines en plaats van moeren moet afdekken.
Het zal de zelfde chroom zijn als origineel enkel ietsjes dikker. Origineel chroom is goed kijk naar fre zijn as die is nog gelijk nieuw op voorwaarde dat je de as onderhoud zoals de chromeer specialist vertelde en dit is iets wat fre ffkes meer doet of ik, kuisen van de quad.
Nu we zullen zien wat het geeft maar ik denk dat het positief zal zijn. Hij zal alle porien die roest vertonen weg polieren nadat hij de originele chroom elektrolytisch heeft verwijderd. Hoe dat in zijn werk gaat geen idee.
Ik geloof in zijn werkmethode, binnen 3 weken weet ik meer...
Geplaatst: wo 03 jan, 2007 19:57
door No Limit W-tec
Ik zou gewoon poederlakken over de chroom. Wordt bij W-tec wel vaker gedaan met goed resultaat. Wel stukken waar lagers komen afplakken met speciaal daarvoor bestemde plakband.
Reden van roesten is kleine puntjes waar chroom is afgesprongen door steentjes die ertegen vliegen.