Pagina 1 van 1

barossa vonkt niet

Geplaatst: za 01 dec, 2007 14:45
door sjmallie94
hallo , ik was vandaag aant rijden ,toen ik de quad naar binnen wilde rijden , starte hij heel ff en toen sloeg die uit , ik starte maar nks daar , alles doet het , start motor draait ezv , we hebben alles geprobeert , wij staant aant einden van onzen raad :(

Geplaatst: za 01 dec, 2007 16:20
door OpticalNicolas
is je bougie nog goed?

Geplaatst: za 01 dec, 2007 17:17
door sjmallie94
ik heb er een nieuwen in gedaan ,ik heb een cdi er in die is meschien kapot of , zoon zwart kasje die , zeg waneer er stroom moet zijn , zoo wat , en de meesten zeggen dat 80 % daar van komt

als me het lukt maak ik er een foto van ;)

Geplaatst: za 01 dec, 2007 17:41
door OpticalNicolas
meet alles uit, als je op de bougie geen stroom krijgt, ga je mete voor de bobijn ( op de bougie zelf meet je achter de bobijn), als je daar wel stroom krijgt is je bobijn stuk.
krijg je daar ook geen stroom, gaje verder en kom je aan de cdi meet VOOR de cdi, krijg je daar wel stroom is je cdi kapot, krijg je daar geen stroom dan moet je je spoelen nakijken.

Geplaatst: za 01 dec, 2007 19:01
door Ralph
@Nico: Hoe wil je dat meten als hij niet kan starten?

Meet de spoelen door, moeten allemaal hetzelfde geven tussen elkaar en meet ook voor de gijn de bobijn. Of is het een 2 cilinder?

Geplaatst: za 01 dec, 2007 19:04
door OpticalNicolas
als de electrische starter nog draait produceert ie nog stroom zolang de motor doorgaat, met 2man kan je dit dit doormeten, een die even de motor laat rondgaan, en andere die meet.
check eerst alle fichen en kabeltjes eens, wie weet is er eentje losgekomen of slecht contact.

Geplaatst: za 01 dec, 2007 19:23
door Ralph
Jwoa dat zou kunnen. Het zou niet mijn favoriete manier zijn, als het ook zonder starten kan.

Geplaatst: zo 02 dec, 2007 10:36
door sjmallie94
bedankt ik zal er weer heen gaan kijken nu kunnen we weer verder ;) :knikduim:

(is een 1 celinder)