na meer dan 2 mnd wachten eindelijk aangekomen

heb ze gisteren getest en ze werkte prima het enige verschil tussen beide is, dat ik met de bekabelde schakelaar de lier ook voor 2 cm ofzo kan inrollen en dat het met de afstandbediening een beetje meer is (het dubbele ongeveer
hieronder wat foto`s van de testopstelling, nu nog even zoeken naar een schakelaar met drie standen on- of- on, deze wil ik gebruiken om allebei de opties voor de bediening van de lier te blijven gebruiken, zodat ik kan overschakelen voor afstandbediening naar de knop aan het stuur (maar dat ze nooit beide ingeschakeld zijn)
dit model heb ik gekocht, omdat de afstandbediening er robuust uitzag

zo zit het aangesloten

en dit is de proefopstelling

de plus haal ik van de originele aansluiting, zo is de lier altijd via het contact geschakeld, als ik een schakelaar heb gevonden dan ga ik de hele aansluiting wel posten.
tot zover, gr,,, Frank