Pagina 1 van 2
DRAAIGAS set op raptor
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 13:30
door maikel
Weet er iemand of er voor een raptor 660 standaard draaigas sets te koop zijn.
Ik ben ne fanatiek off road rijder en heb sinds 2 weken ne raptor 660.
Kan alleen niet wennen aan da duimgas, aangezien ik al 10 jaar cross rij menne moto.
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 17:45
door Ralph
Zou er maar wel aan wennen, het is veel veiliger.
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 18:11
door Lewis
had int begin ook heel moeilijk mee,en von het dom ! maar het is o zo veel beter op een quad ! en zo soms ook nog liever draaigas hebben,maar soms kom je in situaties dat je denkt goed dat ik nu duimgas heb

Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:36
door Mika
Ga gewoon naar de motorcross zaak dan, die hebben dat toch ?
Ik rij ook veel liever met draai-gas en heb al paar jaar geen problemen ermee
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:39
door Rik350
Laten we nu gewoon antwoord geven op zijn vraag:
Ja dat kan je kopen meestal voldoet een setje voor een motor gewoon bij een raptor weet ik het niet zeker omdat die dubbel carb heeft en ik weet niet precies hoe de kabel loopt. Maar het is zonder twijfel mogelijk.
Als iemand discusie wilt voeren overwel of niet duimgas ga dan maar lekker verder in een van de 16 oude topics die hier over zijn aub
onveilig draaigas
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:39
door maikel
In welke situaties is het dan onveilig?
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:41
door maikel
Ik zie het probleem nog niet. kan iemand het me zeggen wanneer duimgas beter is, voor welke situatie. een voorbeeld graag.
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:41
door Rik350
Door dat je een iets andere houding hebt op een quad kan het gebeuren dat je op knippen per ongeluk gas geeft of als je eraf valt of ......
Er zit niet voor niks duimgas op maargoed daar zijn dus al 40 topics over geweest.
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:43
door SlOoT
maikel schreef:Ik zie het probleem nog niet. kan iemand het me zeggen wanneer duimgas beter is, voor welke situatie. een voorbeeld graag.
Stel je rijdt ergens waar de ondergrond zeer onregelmatig is (crossbaan die in slechte staat is) dan kan het wel eens lastig zijn, in de bochten is het ook niet optimaal naar mijn mening omdat je echt moeten sturen en je hand dus niet op 1 punt blijft zoals op een motor. En als je dan ook nog eens een bocht hebt op zeer onregelmatig terein wordt het al helemaal spannend.
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:45
door Mika
Als je dat gewoon bent rijd dat nog veel en veel beter hoor
Maar ja, is beetje eeuwige discusie en kunnen we nog lang over door gaan
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:45
door maikel
das waar.
Met nn moto heb je natuurlijk niet zon last van spoorvorming zoals menn quad
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:46
door maikel
Ik ga het in ieder geval uittesten.
Dan kan ik er in ieder geval over praten.
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:48
door Rik350
Er zijn hier forumlden geweest die het bijna niet meer konden navertellen dus eeuh

Geplaatst: wo 16 mar, 2005 19:48
door maikel
Laten we nu gewoon antwoord geven op zijn vraag:
Ja dat kan je kopen meestal voldoet een setje voor een motor gewoon bij een raptor weet ik het niet zeker omdat die dubbel carb heeft en ik weet niet precies hoe de kabel loopt. Maar het is zonder twijfel mogelijk.
Als iemand discusie wilt voeren overwel of niet duimgas ga dan maar lekker verder in een van de 16 oude topics die hier over zijn aub
_________________
Thanks.
Het probleem is inderdaad dat er 2 gaskabels zijn. heen en retour.
Volgens mij moet dit hetzelfde zijn als op een TT moto van yamaha.
Geplaatst: wo 16 mar, 2005 20:29
door Frank MB
Ga gewoon naar een quadzaak, die kunnen wel voor jou aan draaigas komen. En over dat duimgas, jij moet gewoon met draaigas rijden omdat jij het al gewoon bent, en dan springt een quad echt niet zomaar uit je handen. Ik rijd ook met draaigas op mijn quad en ervoor ook met mijn solo en nu heb ik nooit het idee gehad van dat ik beter duimgas erop had kunnen zetten. Duimgas vind ik gevaarlijker omdat je niet je stuur goed rondom vasthoudt omdat je duim gas moet geven. Dus zeker voor draaigas gaan omdat je dat altijd al gehad hebt, dan rijdt dat veel lekkerder.
