raptor700 of yfz450

Welke quad is voor mijn doeleinden best geschikt?
Plaats reactie
stimmy-freestyle
Quadfanaat
Quadfanaat
Berichten: 52
Lid geworden op: di 21 mar, 2006 20:33

raptor700 of yfz450

Bericht door stimmy-freestyle »

ik heb nu al met vanalles en nog wat gereden behalve met de nieuwe raptor 700 :cry: , maar ik geraak er niet uit, wat moet ik kopen een yfz 450 of een raptor 700, wie zou er het rapst gaan, op baan dan want op veld is de 450 zeker rapper, ma aangezien ik af en toe baandbandjes zou steken, dus help mij er eens uit :duimhoog: :duimhoog:
Stunting is my life, mud is the place that I drive & my drinking team has a racing problem!
Gebruikersavatar
Mika
Quad Expert
Quad Expert
Berichten: 2384
Lid geworden op: wo 19 nov, 2003 19:16

Bericht door Mika »

Ga eens met de Raptor rijden en je weet het ;)

Volgens mij zal de Raptor een wat hogere topsnelheid hebben maar kwa optrekken zitten ze redelijk kort bij elkaar. Een YFZ bied minder comfort tijdens lange ritten maar zal origineel stabieler zijn en beter veren.
yves avelgem
Toeschouwer
Toeschouwer
Berichten: 40
Lid geworden op: wo 08 mar, 2006 09:53
Locatie: avelgem

Bericht door yves avelgem »

Hallo.
Heb ook lang getwijfeld tussen deze 2 quads. Uiteindelijk voor de raptor gekozen. Een keuze die ik me zeker niet beklaag. Heb wel wat mods gedaan, want origineel zijn er toch wel wat dingen te verbeteren aan een raptor. Heb eerst een andere voorvering gestoken, want die originele is echt slap. Heb daarvoor trouwens een yfz450 vering gekocht. Deze is een stuk goedkoper dan bv reigers, maar doen het voor een recreatieve rijder echt goed. Daarna heb ik verbreders gestoken. Achteraan staat hij nu 4cm breder en vooraan 3cm. Hierdoor is de quad een stuk stabieler geworden. Heb ook een complete uitlaat gestoken samen met luchtfilter, en een powercommander. Ga hier nu zeker niet beweren dat mijn raptor sneller is dan een yfz, want dat zal enkel de rijder uitmaken denk ik. Wat ik wel kan zeggen is dat hij stabieler en sneller is dan een originele raptor700. Waar je zeker ook rekening moet mee houden is het feit dat de raptor achteruit kan. Een yfz ook, maar dan zul je wel mogen duwen... Groeten.
Yamaha Grizzly 700
Quad Master
Quad Master
Berichten: 1516
Lid geworden op: zo 16 jul, 2006 13:42
Locatie: zakkemakke

Bericht door Yamaha Grizzly 700 »

voor de baan zou ik toch zeker voor de 700 kiezen, een 450 is echt gemaakt om te crossen en vraagt ook wat meer onderhoud, zoals de piston vervangen om de <100 uur.
Gr john
Yamaha Grizzly 700
27'' kenda bearclaws
ITP SS 112 velgen
Warn lier 3.0
Piaa extreme white lampen
Bleu light

RHINO 660
stimmy-freestyle
Quadfanaat
Quadfanaat
Berichten: 52
Lid geworden op: di 21 mar, 2006 20:33

ok

Bericht door stimmy-freestyle »

bedankt allesinds voor de reacties en ik zal inderdaad k mee die raptor 700 moete testrijden :roll: hoe dan ook zal die veelbelovend zijn denkek :knikduim: . maar we zien wel wat de beslissing brengt. :rock:
Stunting is my life, mud is the place that I drive & my drinking team has a racing problem!
Plaats reactie