Ik ben sinds ik een klein manneke was gek van quads. Nu ik deze vaker in het straatbeeld zie en ik vaker pics zie van quads lekker laag en lekker breed tegen de grond wil ik mij er ook eentje aanschaffen. Ik ben 21 jaar.
Nu zijn mijn vragen:
Neem als voorbeeld de yamaha raptor 660 (die ik voor ogen heb) willen jullie deze vragen op de yamaha raptor toespitsen aub?
1) Een quad is deze onderworpen aan een vorm van keuring?
2) De verzekering van een quad, hoeveel kost dat ongeveer?
3) Is het waar dat als je een quad koopt en je er met 2 personen op wilt dat deze een formulier moet bevatten gehomologeerd voor 2?
4) Wat is het verbruik van een quad?
5) Hoeveel kost het onderhoud (normaal jaarlijks onderhoud)
6) Welke quad raden jullie mij aan? Ik heb nog nooit op een volbloed quad gezeten... ik ben eigenlijk 'verliefd' op de raptor 660 ( de 700 ook maar hij is voor mij TE duur in aankoop).
ALS ik de raptor koop, dan zal het wsl 2de hands zijn. Wat moet ik dan in de gaten houden? Quad na 2002 want voor dat jaar hadden sommige problemen met de startmotor (had ik ergens op dit forum gelezen).
7) OF raden jullie mij een andere quad aan?
Het gebruik zal dus voornamelijk recreatief zijn namelijk rondcruisen op verharde wegen samen met mijn vriendin en af toe wanneer vriendin er niet bij is onverhard gaan rijden (uitzondering).
Dank jullie alvast als jullie mij kunnen helpen.
Groetjes
Tommyboy



