Neeroeteren ?

Al wat niet in de andere forums thuishoort, maar toch omtrent sport quads gaat...
Plaats reactie
Noury
Quadrunner
Quadrunner
Berichten: 740
Lid geworden op: di 08 apr, 2008 16:33

Neeroeteren ?

Bericht door Noury »

Yuuu :D Medequadrijderss !


Misschien een domme vraag maar kan je nu ng gaan vrij trainen in neeroetern ?
zoja welke dagenn enzz ...,info

Bedankt op voorbaat !

Yuuu :crosser: :!:
z400_racer
Quadracer
Quadracer
Berichten: 1405
Lid geworden op: wo 05 sep, 2007 19:53
Locatie: Aalst

Bericht door z400_racer »

kga je moeten teleurstellen man, neeroeteren is al een jaar of langer definitief gesloten... :cry:
LTZ-400 #26
4 wheels 4 more fun!
garage_vehicle.php?mode=view_vehicle&VID=514" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
steve
Quadracer
Quadracer
Berichten: 1459
Lid geworden op: ma 08 aug, 2005 20:44
Locatie: heerlen
Contacteer:

Bericht door steve »

helaas het is waar,zonde van deze schitterende baan
maykel.s
Quadfanaat
Quadfanaat
Berichten: 57
Lid geworden op: ma 12 feb, 2007 19:07

Bericht door maykel.s »

karl
Quadrider
Quadrider
Berichten: 308
Lid geworden op: za 25 nov, 2006 07:33

Bericht door karl »

z400_racer schreef:kga je moeten teleurstellen man, neeroeteren is al een jaar of langer definitief gesloten... :cry:
Hoi,
Het is nu bijna een jaar gesloten :(
maar definitief dat is nog niet zeker :duimhoog:
Vorige week hebben ze de zegels van de kantine verwijderd zodat de mensen er weer in kunnen,of deze nu terug open gaat weet ik ook niet.
En de mensen van het bestuur zijn zeker nog bezig om de nodige vergunningen te krijgen zodat het parcours mss terug open gaat.
Laten we hopen dat het terug open gaat en liefst zo snel mogelijk :bier:
Noury
Quadrunner
Quadrunner
Berichten: 740
Lid geworden op: di 08 apr, 2008 16:33

Bericht door Noury »

Inderdaad laten we hopen :!: :!: , khad et eens in de krant denk ik gelezen dat et gesloten was maar kheb et nie egt "gevolgd" ! Khad al zoveel gehoord dat et echt een supercircuit wass ! Ze gunnen de quadrijders tog ook
niet echt veel :p :mrgreen:


Yuuu en bedankt ! :D
svenspeed450turbo
Quadrider
Quadrider
Berichten: 259
Lid geworden op: do 11 okt, 2007 20:29
Locatie: poederlee city

neeroeteren

Bericht door svenspeed450turbo »

ja normaal ga het open ...

maar punt 1 er moet en grote geluids muur komen

punt 2 maar en aantal dagen training

punt 3 dat die lastige bewoners eens op rotten :tongduim: :tongduim: :applaus: :applaus:
AlfA
Quad Master
Quad Master
Berichten: 1783
Lid geworden op: di 03 aug, 2004 08:21
Locatie: Bree
Contacteer:

Bericht door AlfA »

Motorcrossterrein Neeroeteren krijgt milieuvergunning
De bestendige deputatie van de provincie Limburg heeft op voorstel van gedeputeerde van Leefmilieu Frank Smeets (CD&V) een milieuvergunning verleend aan het motorcrossterrein Waterloos in Neeroeteren. In de milieuvergunning staan wel een aantal strikte voorwaarden inzake het gebruik van het terrein en maatregelen om geluidshinder tegen te gaan.

Zo wordt aan de uitbaters van het motorcrossterrin gevraagd om geluidswallen en isolerende schermen te plaatsen op dagen wanneer er gecrosst wordt. Voorlopig mag er onder meer één zondag per maand gecrosst worden.

Ook in de omgeving van het motorcrossterrein moeten geluidsmeters geplaatst worden om na te gaan of de woonomgeving geen lawaaihinder van de crossen ondervindt. (belga/sps)
15/07/08 00u40

bron: Het Laatste Nieuws
Ze hebben nu al milieuvergunning, maar het ligt nog altijd in natuurgebied.
De aanvraag om recreatiegebied ervan te maken is in paril ergens ingediend, en duurt ongeveer een jaar.
Als alles meezit zal 't dus ten vroegste 2de kwartaal volgend jaar terug open gaan.
Afbeelding
Dangerous Quadracing Team
http://www.dqt.be
Noury
Quadrunner
Quadrunner
Berichten: 740
Lid geworden op: di 08 apr, 2008 16:33

Bericht door Noury »

Roooottt ! Gaat et stampvol zitten die zondag als et opengaat ,
Maarja beter als niks tg :d :x


Yuuu en mcci :p
superjetfactory
Quadfanaat
Quadfanaat
Berichten: 93
Lid geworden op: vr 24 nov, 2006 12:08
Locatie: eindhoven
Contacteer:

Bericht door superjetfactory »

misschien dat ze die kleren herrie uitlaten fabrieken eens moeten sluiten in plaats van de banen !

deze luitjes zijn er de ware schuldige van dat dingen als deze gebeuren ..

groeten silence racer
het gaat er niet om wat je aantrekt ...
het gaat erom wat je uittrekt...
AlfA
Quad Master
Quad Master
Berichten: 1783
Lid geworden op: di 03 aug, 2004 08:21
Locatie: Bree
Contacteer:

Bericht door AlfA »

superjetfactory schreef:misschien dat ze die kleren herrie uitlaten fabrieken eens moeten sluiten in plaats van de banen !

deze luitjes zijn er de ware schuldige van dat dingen als deze gebeuren ..

groeten silence racer
Dan ben jij slecht op de hoogte van de juiste gang van zaken daar denk ik, dat is één van de oorzaken. Dit is een verhaal wat daar al jaren aan de gang is, en dit is op gang gebracht door één persoon die daar 4 of 5 jaar geleden is komen wonen, en die OVERAL last van had, teveel verkeer, stof, lawaai, noem maar op. En deze heeft andere inwijkelingen uit de buurt achter zich kunnen krijgen. Doordat deze man nogal wat geld heeft kan hij zich een hele procedureslag veroorloven.
De buurt die er al langer woont, heeft totaal géén probleem met het circuit, sterker nog, een aantal van hen werkt(e) regelmatig als op vrijwillige basis daar.

Voor je oordeelt over een zaak kan je je beter wat meer laten inlichten.

Erwin
Afbeelding
Dangerous Quadracing Team
http://www.dqt.be
superjetfactory
Quadfanaat
Quadfanaat
Berichten: 93
Lid geworden op: vr 24 nov, 2006 12:08
Locatie: eindhoven
Contacteer:

Bericht door superjetfactory »

wel vreemd dan dat ze alleen maar iets aan het geluid hoeven te doen ...schermen , wallen ... isolatie , geluidsmeters ...

maar nee het ligt niet aan het geluid toch ?
het gaat er niet om wat je aantrekt ...
het gaat erom wat je uittrekt...
AlfA
Quad Master
Quad Master
Berichten: 1783
Lid geworden op: di 03 aug, 2004 08:21
Locatie: Bree
Contacteer:

Bericht door AlfA »

Neen, als je hierboven goed had gelezen, dit terrein lag in natuurgebeid...
En dit is een van de hoofdredenen waarom er nu niet gereden wordt.
er is een MER enzo opgesteld, en de gemeente heeft in april een aanvraag ingediend tot omvorming naar recreatiezone.
Deze procedure duurt ingeveer een jaar.
Een van de bijkomende werken is het geluid beperken, dat klopt, maar dit is mar één van de punten.


Ik zeg nogmaals, informeer je eerst grondig voor je zulke uitspraken doet. Je laat nogmaals blijken dat je niet echt op de hoogte bent van de zaken daar.
Afbeelding
Dangerous Quadracing Team
http://www.dqt.be
Koen Berendsen
Quadrunner
Quadrunner
Berichten: 685
Lid geworden op: wo 30 aug, 2006 11:57
Locatie: Achterhoekse Halle

Bericht door Koen Berendsen »

is dat echt door een man opgezet?

Weet je wat ik las tijdens pasen "nu kunnen we eindelijk een rustig het paaweekend doorbrengen" TOCH GELUL :verymad: want zoveel huizen liggen er nou ook weer niet in de buurt!

maar wanneer gaan ze die baan opgegooien was zeker een super baan! Ben er bij de gP zijspannen van vorig jaar geweest echt te gekke baan!

Kan die buurtbewoner niet opzouten? Ze moeten in de wet stellen dat iemand die nog geen 20 jaar op een locatie woont geen zeur-recht heeft! want dit is zeuren!

er zijn hier circuits genoeg en ze klagen toch niet van teveel lawaai of teveel stof die paar keer per week (training) en paar evenementjes in t jaar is geen probleem!

Alhowel neeroeteren was wel vaak open he?

Nog even een ander vraagje: werd er in neeroeteren een mooie quadwedstrijd georganiseerd? zodra die baan open is en er een quadwedstrijd is wil ik daar gaan kijken ken het daar al een beetje!

Ik moet minder op dit forum kijken want het is frusterend wat er allemaal niet gezeikt word tegen onze hobby! Straatcrossen MAG NIET! en dan netjes op het circuit TEVEEL LAWAAi

wat blijft er nog over?
YAMAHA BREEZE 125cc
AlfA
Quad Master
Quad Master
Berichten: 1783
Lid geworden op: di 03 aug, 2004 08:21
Locatie: Bree
Contacteer:

Bericht door AlfA »

Het hele spel is door één persoon in gang gezet ja. er zullen zeker wel meerdere personen geweest zijn die zich niet konden vinden in het lawaai, etc, maar ééntje eruit heeft het voortouw genomen, en de rest achter zich gekregen. Dit zijn allemaal inwijkelingen, geen bewoners die ermee zijn opgegroeid.
de VBM organiseerde er 1 tot 2x per jaar een cross, met een aparte reeks voor quads, en wij hebben er eenmaal een quadweekend geörganiseerd, maar een echte quadcross is er volgens mij nog niet geweest.
Afbeelding
Dangerous Quadracing Team
http://www.dqt.be
Plaats reactie